Wpisy użytkownika Sztuka n!epoważna z dnia 1 marca 2012

Liczba wpisów: 1

ciriiii
 
Cześć dziewczyny !
Chciałam wam w kilku słowach opisać moje wielkanocne pomysły:)

Przygotowałam dla was kilka kursów, podzielonych na dwie lub trzy części. Pierwszy z nich jest już na blogspocie ! sztukaniepowazna.blogspot.com/(…)wiosenny-baranek-d… :)
Będzie to niewielki siedzący baranek, który można zabrać nawet wielkanocnego koszyczka:) Malowanie pokaże osobno, bo mam dość dużo zdjęć.

Oprócz tego, przygotowałam też wiosennego aniołka z koszyczkiem, który będzie można u mnie wygrać, linkując na swoim blogu, lub fb moją stronę. Zasady jeszcze dokładnie opisze:) Ten tutek będzie miał 3 części - lepienie, malowanie i pakowanie z robionym pudełkiem, które wam obiecałam pokazać krok po kroku.

Jestem też na etapie robienia tutorialu z sówką, i podziękowań dla przyszłych żonek, które mogły by zrobić nawet same :)

*Jeśli skorzystacie z tych kursów podsyłajcie mi zdjęcia na pocztę nataliazabawa@vp.pl :) I koniecznie podawajcie linka do mojego bloga, jeśli je u siebie publikujecie :) Jest to dla mnie bardzo ważne.*

1 z 3 części znajdziecie już na blogu zapraszam -->
sztukaniepowazna.blogspot.com/(…)wiosenny-baranek-d…

--> FACEBOOK www.facebook.com/(…)170492799687201…

100MSDCF7 (Kopiowanie).jpg


sztuka niepoważna masasolna kurs krok po kroku wielkanoc jak zrobic anioła aniołka DIY tutorial ozdoby na wielkanoc jak zrobić masę solną rękodzieło polskie salt dough.jpg (10).jpg


DSC05706.JPG
  • awatar migulinka: a jak uzyskałaś zielony kolor masy? Śliczny ten baranek :)
  • awatar Sztuka n!epoważna: dodałam rozpuszczonej farby zamiast wody ,pisze w tutorialu
  • awatar migulinka: @Sztuka n!epoważna- zainspiruj się!: Dziękuję, nie zajrzałam tam jeszcze...mój błąd :)
Pokaż wszystkie (13) ›